ЛУКОЙЛ - Україна
По-русски
Українською
Головна сторінка
Зворотній зв’язок
Пошук та карта сайту
Компанія Бізнес-центр Автомобілісту Продукція Прес-центр
Компанія
Кадрова політика
Паливні картки «ЛУКОЙЛ»
«Гаряча лінія» ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна»
Пошук

Політика керування персоналом

Співробітники Компанії є основою потенціалу ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна». На сьогоднішній день наш персонал нараховує близько 3000 співробітників, що ведуть діяльність у всіх регіонах України.

Зважаючи на те, що саме професіоналізм працівників і задоволення працею покладені в основу процвітання Компанії відділом роботи з персоналом у повному обсязі реалізується Політика керування персоналом, що є основним документом в галузі керування кадрами й спирається на фундаментальні принципи діяльності й місії ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна».

Політика керування персоналом - це політика єдиної інтегрованої компанії, що має сильну й стійку корпоративну культуру й струнку систему корпоративних цінностей.

Головне завдання Політики керування персоналом полягає в створенні такої системи керування кадрами, при якій ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» мало б стабільний статус "кращого працедавця" на ринку праці.

Відділом роботи з персоналом велика увага приділяється підбору й навчанню персоналу. У цей час у Компанії працює 36% співробітників, вік яких меньше 30 років. На Підприємстві створена рада з роботи з молоддю й молодими фахівцями.

Крім цього, 88% управлінського персоналу мають вищу освіту, з них 3 кандидати наук. Навчання базовій професії - оператор АЗС проводиться в учбово-курсовому комбінаті ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», що має відповідний державний сертифікат на цей вид навчальної діяльності.

У рамках стратегії розвитку персоналу реалізуються програми підвищення кваліфікації й проведення тренінгів, спрямованих на підвищення якості обслуговування клієнтів АЗС і порядку використання корпоративних стандартів Компанії.

На основі тарифної системи оплати праці було розроблено й затверджено адаптоване Положення про систему оплати й стимулювання праці працівників ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», що дозволяє здійснювати диференційований підхід в оплаті праці різних груп працівників залежно від складності виконуваних завдань, умов праці, а також територіального розташування структурного підрозділу.

Згідно Положення про систему оплати й стимулювання праці працівників АЗС ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна» щомісячний фонд оплати праці працівників АЗС формується з оплати за обсяг реалізації продуктів нафтопереробки на АЗС і надбавки за реалізацію супутніх товарів на АЗС.

Крім цього, за рішенням керівництва Підприємства виплачуються щоквартальні грошові премії в розмірі до 100% місячного посадового окладу. Всі співробітники АЗС, що працюють на Підприємстві більше року, забезпечені соціальним пакетом, що складається з добровільного медичного страхування, страхування від нещасного випадку й недержавного пенсійного забезпечення.

Страхові щорічні суми добровільного медичного страхування й страхування від нещасного випадку на 1 особу становлять 60600 грн. і 36000 грн. відповідно. При цьому, добровільне медичне страхування включає: медичне обслуговування (виклик лікаря, амбулаторне лікування, лікування в стаціонарі), стоматологічне лікування.

Розмір щомісячних внесків недержавного пенсійного забезпечення, які платить Підприємство на особистий рахунок співробітників АЗС, становить 15% від посадового окладу, але не більше 510 грн.

Реалізуючи програми соціальної політики Підприємства, затверджено відповідні положення про оплату тимчасової непрацездатності, про механізм розподілу путівок за рахунок фонду соціального страхування, про надання безвідсоткових кредитів, про матеріальну допомогу з нагоди народження дитини, смерті близьких родичів.

Компанія постійно розвивається. Ми пишаємося своїми співробітниками й зацікавлені тим, щоб у нас працювали професіонали. Ви можете ознайомитися з вимогами до кандидатів щодо заміщення вакантних посад.

«ЛУКОЙЛ-Україна»
Україна, 04071 м. Київ, вул. Верхнiй Вал, 68
Контакти
Телефон: 0 (44) 593 93 00
(050) 119 02 70
E-mail: office@lukoil.ua
Гаряча лінія: 0-800-501-11-0
ELRO
Зроблено в ELRO